Captain Morgan Original Spiced Gold 35% 1l

407
Neohodnotené

Captain Morgan Original Spiced Gold 35% 1l

Jamajský rum vyrábaný už od roku 1944, ktorého ikonou je kapitán Henry Morgan- dobrodruh a moreplavec. Základom tohto rumu je melasa z trstinového cukru- vyrábajú sa z nej tie najsilnejšie rumy. Na zjemnenie chuti sa primiešavajú bylinky, ovocie alebo korenie. Zreje v zvnútra opálených sudoch od Bourbonu, čo mu dodáva dymovú hĺbku. Captain Morgan ponúka biely, žltý aj zlatý rum a je možné piť ho len tak, čistý, alebo môže byť súčasťou koktejlov, takže je výbornou voľbou pre široké spektrum konzumentov.


  • (2 ks) Skladom
€19
Kategória: Alko
 

Captain Morgan Original Spiced Gold je prémiový liehový nápoj vyrobený z najkvalitnejších karibských rumov, ktoré sú odborne zmiešané s dobrodružnými korením a prírodnými arómami.

Ľahko sa mieša s inými nápojmi do koktejlov a je príjemne ľahodný. Toto je duch legendárnej doby s posádkou na palube.

Captain Morgan Original Spiced Gold dozrieva v spálených amerických dubových sudoch z bourbonu a prírodná ovocnosť rumu, dodáva nášmu korenenému rumu jeho bohatú farbu a arómu.

Tóny bohatej prírodnej vanilky, hnedého cukru, sušeného ovocia, hrejivého korenia a náznakov duba sa dokonale spájajú a vytvárajú nádherne vyvážený lieh s jemnou chuťou.

Captain Morgan Original Spiced Gold je dokonalým liehom, ktorý sa hodí piť s colou. Legendárny mix sa najlepšie podáva s ľadom a s plátkom limetky. Jemný a osviežujúci nápoj, ktorý si môžete vychutnať so svojimi obľúbenými kamarátmi.

Prečo by ste nemali byť dobrodružní a pridať do svojho obľúbeného rumového kokteilu korenistý rum? Captain Morgan Original Spiced Gold robí Mojito ohnivým a úžastným nápojom.

Captain Morgan Original Spiced Gold sa tiež dobre hodí k Sprite, jablkovej alebo pomarančovej šťave.

Kapitán Morgan bol skutočným človekom na Jamajke v 17. storočí, ktorého pestrý život bol s jeho posádkou plný zábavných dobrodružstiev. Duch sira Henryho Morgana žije vo svojich legendárnych rumových nápojoch.

Žite ako kapitán!

Pre tých, ktorí hľadajú autentickú, odvážnu chuť!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.