Novinka

H.Upmann Coronas Major - Tubos

3511/BEZ 3511/S O Zvoľte variant
Neohodnotené

H. Upmann Coronas

Hlavné podrobnosti

Chuť: Ľahká až stredná

Dĺžka: 5 1/8 ″ (129 mm)

Krúžok: 42 krúžok

Táto malá cigarová trubica je ideálna na každodenné potešenie. Ideálna do každého vrecka alebo tašky, jemná chuťová komplexnosť je radosť.

Tieto cigary oslovujú cigarového nováčika vďaka svojej hodvábnej konzistencii; oslovujú aj ostrieľanejšieho fajčiara, ktorý hľadá dennú cigaretu.

Cigary H. Upmann boli prvýkrát vyrobené v roku 1844. Pomenované sú podľa jej zakladateľa Hermana Upmanna, ktorý sa zamiloval do havanských cigár. Ako bankár dostal Upmann príležitosť otvoriť si pobočku v banke na Kube. Krátko po presťahovaní na Kubu si založil živnosť ako bankár aj ako producent cigár. Do roku 1922 sa spoločnosť obchodovala ako banková aj cigarová spoločnosť. V rokoch 1862 až 1893 získala značka na medzinárodných výstavách sedem zlatých medailí. Cigary H. Upmann sú k dispozícii v rade ručne vyrábaných aj strojovo vyrábaných variácií. Cigary H. Upmann ponúkajú jednu z najjemnejších chutí spolu s jemným miernym až stredným dymom. Táto kubánska cigara priťahuje začiatočníkov vďaka svojej hodvábnej konzistencii a oslovuje aj ostrieľanejšieho fajčiara, ktorý hľadá dennú cigaretu.


  • Zvoľte variant (8 ks) Skladom (8 ks) Skladom
€10 €11 od €10
  • Variant
Kategória: Kubánske Cigary
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.