Pozor!!! Zmena!!! Od 18:00hod do 20:00hod otvorené každý deň, okrem utorka.

Platba, doprava, vratné zálohy

 

Osobný odber

Osobný odber je možné realizovať na adrese prevádzky Pivo Domov, Lieskovská cesta 4342, Zvolen. Doprava je v tomto prípade zdarma.
Keď bude Váš tovar pripravený k odberu, budete informovaný e-mailom alebo telefonicky.

V prípade osobného odberu začneme s prípravou objednávky ihneď po jej prijatí. O pripravenosti tovaru vás budeme priebežne informovať. Čas prípravy bežnej objednávky cca hodina – dve. V prípade odberu kegov je účtovaná vratná záloha €60,- za keg.

 

 

ROZVOz 

– ROZVOz ZVOLEN a okolie

 

Zóna 1 

2,60€ - objednávka do 10€

1,60€ - objednávka od 10€ do 20€

Zdarma - objednávka nad 20€

Zlatý Potok, Lieskovec, Zvolen mesto, Podborová, Západ, Lipovec, Sekier, Záhonok

 

Zóna 2

5€ - objednávka do 15€

3€ - objednávka od 15€ do 25€

Zdarma - objednávka nad 25€

Kováčová, Budča, Sliač, Turová

 

Zóna 3

10€ - objednávka do 10€

8€ - objednávka od 10€ do 20€

5€ - objednávka od 20€ do 30€

Zdarma - objednávka nad 30€

Kráľová, Podzámčok, Sielnica, Tŕnie, Veľ.Lúka, Zolná, Zvol.Slatina, Bacúrov, Badín, Dob.Niva, Hron.Dúbrava, Hronsek,Huta, Lukavica, Očová

 

 

– ROZVOz Slovensko

 

Expresné doručenie kuriérskou spoločnosťou

Doba dodania zásielky je od 24 do 48 hodín počas pracovných dní od expedovania zásielky. Objednávky prijaté počas pracovných dní do 18:00 sú expedované v ten istý deň.

O expedovaní zásielky Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom. Doručenie je možné v rámci celej Slovenskej republiky. 

Cena doručenia je za kažký balík do 10kg €6.40 s DPH a za každý sud piva je cena doručenia €19.50 s DPH plus vratná záloha €60 s DPH. (vyzdvihnutie prázdneho suda kuriérom je zdarma)

 

Upozornenie: Všetky balíky sú starostlivo zabalené tak, aby sa tovar nepoškodil počas prepravy.  V prípade viditeľného poškodenia balíka môžete balík neprevziať, spísať s kuriérom reklamáciu a následne nás kontaktovať o vzniknutej situácii.

 

 

Platba

Platba v hotovosti / kartou

Platba kartou je zabezpečená prostredníctvom služby PapayaPOS. Pri platbe kartou akceptujeme všetky na Slovensku dostupné platobné karty Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.

 

Platobná brána PAYS a paypal

Pays a PayPal je online platobná služba, ktorá zabezpečuje okamžité elektronické platby na našej internetovej stránke. 

 

Dobierka - ROzvoz slovensko

Za tovar zaplatíte hotovosťou kuriérovi prepravnej spoločnosti až pri preberaní tovaru. Bohužiaľ platby kartou pri dobierke kuriérskou spoločnosťou momentálne nepríjmame.

 

Vratné zálohy

SUDOVÉ PIVO

Za sudové pivo je účtovaná vratná záloha vo výške 60,- EUR. Vratná záloha sa platí v hotovosti pri preberaní tovaru. Pri vrátení kegu Vám pošleme vratnú zálohu na Váš emailom zadaný bankový účet.

 

PrepravkOVÉ PIVO

Za prepravkové pivo je účtovaná záloha vo výške 4,- EUR plus záloha za fľašky je účtovaná vo výške 2,60 EUR. Záloha sa platí v hotovosti pri preberaní tovaru.